parallax background

ویژگی ها و مزایای ثبت نام در آموزشگاه خیاطی و گلدوزی آناهید


تدریس نوین با رویکرد CBT

اصول تدریس با رویکرد CBT براساس علم نوین و به روزترین متد تدریس روز دنیا می باشد.هدف اصلی این رویکرد ایجاد و تهیه یک برنامه درسی براساس ساختار و بافت توانایی افراد و تقویت و ارتقای خلاقیت آنها می باشد.برنامه آموزشی آموزشگاه خیاطی و گلدوزی آناهید در تمامی دوره ها با اصول افزایش بهره وری، بالا بردن کیفیت دروس قابل ارائه و آشنایی و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا می باشد. مهم ترین مزیت آموزشی ما تدریس ترکیبی روش American Best Method-ABM و وحید می باشد.

ارائه گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای

آموزشگاه خیاطی و گلدوزی آناهید با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور،دارای 18 سال سابقه درخشان تدریس، ارائه دهنده 22 گواهینامه مهارت بین المللی در رشته های طراحی و دوخت (پوشاک) می باشد.گواهی نامه های مهارت فنی حرفه ای که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر شده به علت دارا بودن کد ملی آموزش شغل، بین المللی و دارای اعتبارقانونی، قابل تایید و ترجمه رسمی است، مهارت آموز جهت دریافت این مدرک طبق ضوابط پس از پایان هر دوره در آزمونهای سازمان فنی و حرفه ای شرکت کرده و موفق به کسب مدرک می شود.

تدریس بصورت خصوصی و جداگانه هنرجو

اصول تدریس در آموزشگاه خیاطی و گلدوزی آناهید بر پایه ی به روزترین استاندارد های مهارت و آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد. تمامی مفاهیم پایه و نکات کلیدی، در طی گذراندن دوره در کلیه رشته های خیاطی، بصورت نظری و عملی از سطح مبتدی تا پیشرفته، بصورت خصوصی و نیمه خصوصی توسط اساتید برجسته و حرفه ای آموزش داده می شود. و تمای هنرجویان پس از یادگیری هر مهارت از جلسات رفع اشکال برخودار می باشند و در صورت برگزاری کارگاه های رایگان از مطالب تکمیلی و جدید بهره مند می گردند.

تدریس غیرحضوری در آموزشگاه مجازی آناهید

مدیریت آموزشگاه خیاطی و گلدوزی آناهید با در نظرگیری شرایط افراد شاغل و پرمشغله و همچنین مخاطبانی که علاقه مند به یادگیری از طریق شبکه های اجتماعی هستند پلتفرم مناسبی را فراهم نموده و دوره های آموزشی طراحی و دوخت(پوشاک) خود را در 6 رشته که شامل : نازک دوز، شلوار دوز ، شلوار دوز مردانه، پیراهن مردانه با الگو و بدون الگو، ضخیم دوز و دوخت لباس های سنتی محلی (ترکی قشقایی و لری) به صورت مجازی با پرداخت هزینه ای کم و مقرون به صرفه برگزار می کند.

آموزشگاه خیاطی و گلدوزی آناهید چه دوره هایی را برگزار می کند؟


مانتو دوز

هنرجویان پس از اتمام این دوره آموزشي مهارت هایی از قبیل الگوسازي برش و دوخت انواع مدل مانتو بصورت تكدوزي و سري دوزي را کسب خواهند کرد. 

طول دوره آموزشی

طول دوره آموزش : 180 ساعت
طول آموزش نظری : 46 ساعت
طول آموزش عملی : 134 ساعت
مجموع کل روزهای دوره : 2 ماه
پیشنیاز : ندارد

نازک دوز زنانه

دوره نازک دوزی مقدماتی ترین دوره خیاطی و پیشنیاز دوره های ضخیم دوزی و لباس شب و عروس می باشد 

طول دوره آموزشی

طول دوره آموزش : 460 ساعت
طول آموزش نظری : 160 ساعت
طول آموزش عملی : 300 ساعت
مجموع کل روزهای دوره : 4 - 3.5 ماه
پیشنیاز : ندارد

parallax background
 

پرده دوز

هنرجویان پس ازاتمام این دوره آموزشي مهارت هایی از قبيل اندازه گيري ابعاد محل نصب پرده انتخاب و محاسبه مقدار پارچه جهت پرده، والان  و سايبان جهت اماكن مختلف، راه اندازي و سرويس و نگهداري چرخ خياطي و ماشين اورلوك، انتقال مدل روي پارچه، برش و دوخت .انواع پرده، والان آستري و سايبان بالا رونده، دوخت تزيينات پرده هاي دوخته شده اتوكاري آنها و نصب انواع پرده ها را کسب خواهند کرد.

طول دوره آموزشی

طول دوره آموزش : 128 ساعت
طول آموزش نظری : 34 ساعت
طول آموزش عملی : 94 ساعت
مجموع کل روزهای دوره : 1 ماه

پیشنیاز : ندارد

راسته دوز

هنرجویان پس از اتمام این دوره آموزشي مهارت هایی از قبيل شناخت ابزاركار راه اندازي، سرويس و نگهداري، دوختن انواع پرده، ملافه، روبالشي طبق مدل نوار دوزي پرده، سجاف دوزي ملافه، دوختن والان و همچنين دستكاری لوازم دوخته شده و توكاري آنها را کسب خواهند کرد.

 

طول دوره آموزشی

طول دوره آموزش : 197 ساعت
طول آموزش نظری : 63 ساعت
طول آموزش عملی : 134 ساعت
مجموع کل روزهای دوره : 1 ماه

پیشنیاز : ندارد

آموزشگاه خیاطی و گلدوزی آناهید


دارای 22 سال سابقه درخشان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و ارائه دهنده 22 گواهینامه مهارت بین المللی

ما کیفیت و اصولی بودن متد آموزشی خود را تضمین می کنیم

شهریه به صورت اقساطی قابل پرداخت است

آمار عملکردی چندین ساله آموزشگاه خیاطی و گلدوزی آناهید


 

90دوره

دوره های آموزشی آموزشگاه

90نفر

کارآموزان آموزشگاه

90نفر

کارآموزان معرفی شده به آزمون

90نفر

کارآموزان قبولی در آزمون کتبی

90نفر

کارآموزان قبولی در آزمون نهایی

مدارک مورد نیاز ثبت نام جهت شرکت در کلاس های حضوری در آموزشگاه خیاطی آناهید


کپی شناسنامه و کارت ملی        2قطعه عکس رنگی با زمینه سفید        قسط اول شهریه

Instagram-Icon2
  • در اینستاگرام targolana را جستجو کنید. دنبال کردن صفحه اینستاگرام آموزشگاه خیاطی آناهید چند مزیت بزرگ دارد : 1. آگاهی از رویدادهای آموزشگاه و ورکشاپ های رایگان | 2. اطلاع از تخفیف های آموزشگاه به مناسبت های مختلف | 3. مشاهده نمونه کار های هنرآموزان آموزشگاه | 4. آموزش‌های کوتاه خیاطی بصورت رایگان برای کسانی که بدنبال یادگیری بیشتر هستند .